“Zemgale/LBTU” 20 gadu jubileju nosvin ar uzvaru

Raksta autors: hkzemgale.lv

Nosūtīt
Ziņa redaktoram
Sagatavot izdrukai

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” savu 20 gadu jubileju nosvinēja ar uzvaru pret “Prizmu” ar rezultātu 6:1 (1:0; 1:1; 4:0) un izvirzījās vadībā “Optibet” pusfināla izslēgšanas spēļu sērijā ar rezultātu 1:0.

Spēle sākusies ar jelgavnieku spiedienu, mēģinot pārņemt ripas kontroli. “Prizmas” spēlētāji pārliecinoši spēja tikt galā ar saimnieku uzbrukumiem, ļoti blīvi spēlējot aizsardzībā. Spēles rezultātu 6. minūtē izdevās atklāt no “Zemgale Juniors” piesaistītam uzbrucējam Robertam Vītolam, kurš ar korpusu labi piesedzās no pretiniekiem un spēja ieraidīt ripu Jāņa Sidaša sargātos vārtos – 1:0.

Pirmās trešdaļas otrajā daļā “Zemgale/LBTU” nācās aizstāvēties, jo pēc kārtas tika nopelnīti trīs noraidījumi un tagad jau “Prizmai” bija iespēja pārbaudīt cik spēlei ir sagatavojies jelgavnieku vārtsargs Mariuss Bajaruns-Galejs. Mariuss nepievīla un pirmajā trešdaļā viesiem vārtus gūt neizdevās.

Otrajā trešdaļa jelgavnieki mēģināja izmantot tuvā soliņa priekšrocības, bet “Prizma” ļoti labi sagatavojās šim elementam un lauza spēles gaitu, brīžiem pat iespiežot “Zemgale/LBTU” savā aizsardzības zonā. Vienā no pretuzbrukumiem viesu uzbrucējs Artjoms Danforts (Artem Danfort) spēja ieraidīt ripu vārtu augšējā stūrī un izlīdzināja rezultātu – 1:1.

Pēc zaudētiem vārtiem “Zemgale/LBTU” metās uzbrukumā un vienā no momentiem lietuvietis Eimantas Noreika (Dīķis), izslidojot no aizvārtes, spēja pārspēt viesu vārtsargu, atjaunojot laukuma saimnieku vadību – 2:1.

Trešajā trešdaļā jelgavnieki ieguvu kontroli par ripu un mēģināja uzlabot spēles rezultātu, bet viesi centās slāpēt šos mēģinājumus. Negaidīti “Prizmas” kapteinis Edijs Brahmanis pie rezervistu soliņa izdarīja galīgi nevajadzīgu noraidījumu un tika sodīts ar noraidījumu līdz spēles beigām. “Prizmai” uz piecām minūtēm nācās palikt mazākumā un šo iespēju “Zemgale/LBTU” izmantoja, lai lauztu spēles gaitu.

Sākumā aizsargs Renarts Džerods Alksnis pārspēju pretinieku, bet 20 sekundes vēlāk Ričards Bernhards (Homjakovs) guva ceturtos vārtus – 4:1. Pēc šiem zaudētiem vārtiem jelgavnieki spēja iegūt psiholoģisko pārsvaru un spēles izskaņā izcēlās vēl ar diviem vārtu guvumiem, kurus guva Kevins Strādnieks (Gricinskis, Millers) un Edgars Dīķis – 6:1.

Jelgavnieki ar šo panākumu izvirzās pusfināla spēļu sērijas vadībā ar rezultātu 1:0 un jau 14. martā savās mājās aizvadīs otro spēli pret “Prizmu”. Spēļu sērija turpināsies līdz kāda komanda gūs četras uzvaras.

Vārds E-pasts
Komentārs
Piekrītu noteikumiem
Komentāra ievietošanas noteikumi
  • par forumā ievietoto ziņojumu saturu ir atbildīgi to autori;
  • forumā publicētie viedokļi neatspoguļo JELGAVNIEKIEM.LV viedokli;
  • portāla administratoram ir tiesības bez brīdinājuma dzēst rupjus, reliģiski, politiski, rasistiski vai kā citādi aizskarošus ziņojumus, kā arī komentārus, kuri neatbilst izvēlētajai tēmai.

AUTOdoc.lv

0.42173480987549 56(0) - 0.33182287216187 2024.04.28. 02:06 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=59362 ip: 172.69.58.50 usememcache: 1