Raksta autors: hkzemgale.lv

Nosūtīt
Ziņa redaktoram
Sagatavot izdrukai

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” ar rezultātu 8:3 (2:0; 3:2; 3:1) pārspēja “Prizmas” vienību, svinot uzvaru “Optibet” Baltijas līgas izslēgšanas turnīra pusfināla sērijas ceturtajā spēlē (4:0) un ceturto reizi pēc kārtas nokļūstos čempionāta finālā.

Par laimi, pēc iepriekšējā spēlē gūtās traumas, uzbrucējs Gustavs Millers saņēma no ārstiem atļauju turpmākai cīņai pusfinālā un atgriezes “Zemgale/LBTU” sastāvā uz ceturto pusfināla spēli. Diemžēl jau pēc pirmajiem “Prizmas” hokejistu uzbrukumiem, Gustavs dabūja sitienu ar nūju pa seju un bija spiests atkal doties ārstu aprūpē.

Par pārkāpumu pret Jelgavas vadošo uzbrucēju rīdzinieki saņēma divus noraidījumus un tas ļāva jelgavniekiem atklāt spēles rezultātā. Rinalds Vutkevičs veica piespēli no aizvārtes, bet ripa trāpīja “Prizmas” spēlētājam, mainīja trajektoriju un ielidoja laukuma saimnieku vārtos – 1:0.

“Zemgale/LBTU” vairākumi atņēma “Prizmai” iniciatīvu, kuru viņi bija ieguvuši trešdaļas pirmajās sekundēs un tā pārgāja jelgavnieku rokās. Pēc Emantasa Noreikas un Edgara Dīķa trim mēģinājumiem viena epizodē gūt vārtus, viņiem palīgā devās uzbrucējs Kristaps Roķis, kurš dubultoja jelgavnieku pārsvaru – 2:0.

Otrās trešdaļas sākuma laukuma saimnieki nopelnīja nevajadzīgu noraidījumu un to ar precīzu metienu izmantoja “Zemgale/LBTU” aizsargs Renarts Džerods Alksnis – 3:0. Trešdaļas vidū individuālo pretuzbrukumu izveidoja jelgavnieks Ričards Bernhards un ar savu mērķtiecību panāca vēl vienu vārtu gūšanu – 4:0.

“Prizmas” spēlētāji negrasījās padoties. Uzbrucējs Kristers Bormanis mazākuma pārtvēra ripu laukuma vidū, izveidoja uzbrukumu un ieraidīja to Mariusa Bajaruna-Galēja sargātos vārtos, atjaunojot rīdzinieku ticību savos spēkos – 4:1.

“Zemgale/LBTU” pretinieku spiediena rezultātā nopelnīja noraidījumu un to ar savu firmas šķēlienu realizēja Edijs Brahmanis – 4:2. Trešdaļas izskaņā laukuma saimnieku entuziasmu spēja nedaudz slāpēt uzbrucējs Gustavs Millers, kurš pēc ievainojuma sadziedēšanas, guva piektos vārtus jelgavnieku labā (Vilmans, Gricinskis) – 5:2.

Cepuri nost “Prizmas” spēlētāju priekšā, jo neskatoties uz trīs vārtu atpalikšanu, trešajā trešdaļā viņi spēja mobilizēties un veidot viesu aizsardzības zonā bīstamus uzbrukumus. Viens no tiem noslēdzās pat ar vārtu guvumu, kuru gan neieskaitīja, jo tas tika gūts ar kāju.

Trešdaļas vidu “Zemgale/LBTU” uzbrucējs Kristaps Roķis savā zonā uz zilās līnijas izcīnīja ripu un devās ātrā pretuzbrukumā, lai noslēgumā atdotu piespēli “Zemgale Juniors” uzbrucējam Robertam Vītolam, kurš guva sestos vārtus – 6:2.

“Prizmas” galvenais treneris Ēriks Miļuns nolēma iet uz pilnu banku, kad jelgavnieki nonāca mazākumā un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Situācija jelgavnieku aizsardzības zonā kļuva dramatiska. Vārtsargs un spēlētāji darīja visu, lai neļautu ripas nonākšanu vārtos un vienā no mirkļiem aizsargam Patrikam Seilim izdevās izraidīt melno ripuli un trāpīt ar to pretinieku vārtos – 7:2.

Rīdzinieki nepadevās un turpināja šturmēt “Zemgale/LBTU” vārtus ar spēlētāju pārsvaru, bet jelgavnieki izmisīgi cīnījās par ripu, lai nokļūstot pie tās uzbrucējs Kristaps Kristiņš vēl vienu reizi mazākumā raidītu to tukšos vārtos – 8:2.

Spēle gan ar to nebeidzās. Pēc uzvarēta iemetiena jelgavnieku aizsardzības zonā, “Prizmas” uzbrucējs Roberts Krauklis, spēlētāju burzmā spēja to ieraidīt vārtos, noslēdzot šo “Optibet” Baltijas līgas pusfināla sēriju, kurā četras uzvaras pēc kārtas izcīnīja “Zemgale/LBTU” hokejisti – 8:3.

Jelgavnieki ceturto sezonu pēc kārtas nonāk čempionāta finālā un uzsāks to 27. martā ar otra pusfināla pāra uzvarētāju. Otrajā pusfināla pāra sērijā “Mogo/LSPA” ir vadībā pret “Kurbads” ar rezultātu 3:0 un 19. martā abām komandām paredzēta ceturtā spēle.

Vārds E-pasts
Komentārs
Piekrītu noteikumiem
Komentāra ievietošanas noteikumi
  • par forumā ievietoto ziņojumu saturu ir atbildīgi to autori;
  • forumā publicētie viedokļi neatspoguļo JELGAVNIEKIEM.LV viedokli;
  • portāla administratoram ir tiesības bez brīdinājuma dzēst rupjus, reliģiski, politiski, rasistiski vai kā citādi aizskarošus ziņojumus, kā arī komentārus, kuri neatbilst izvēlētajai tēmai.

AUTOdoc.lv

3.9883890151978 56(0) - 3.7314937114716 2024.04.28. 02:48 http://www.jelgavniekiem.lv/?act=4&art=59408 ip: 172.69.58.114 usememcache: 1